Projekty

Budowa osiedla ekologicznych domków jednorodzinnych

Projekt jest inwestycją skierowaną do młodego społeczeństwa, do nowo tworzących się rodzin, które szukają już stabilizacji mieszkaniowej. Inwestycja ma na celu stworzenie nowego modelu prywatnego osiedla domków jednorodzinnych, osiedla tworzącego przyjazną wobec siebie społeczność sąsiedzką, która w ostatnich latach prawie całkowicie zanikła. Głównymi zaletami mają być: ekonomika i ekologia użytkowanego budynku oraz funkcjonalność połączona z efektownym wyglądem i dostępną ceną. Ma być to forma konkurencji dla budownictwa wielorodzinnego, łącząc cechy prywatnych posesji ze społecznym modelem budownictwa wielorodzinnego . Domy o powierzchni 150-200 m2 w zabudowie bliźniaczej ( dwa mieszkania po 70-100m2).

Zakład produkcji brykietu ze słomy

Glówną dzialalnościa zakładu będzie produkcja brykietu ze słomy zbożowej pozostałej po produkcji rolniczej. Dodatkową działalnoscią będzie świadczenie usług brykietowania słomy i siana dla rolników.

Serwis internetowy do obliczeń statystycznych.

Serwis internetowy o zasięgu ogólnopolskim, służący do obliczeń statystycznych na potrzeby badań empirycznych.

Wody ziołowe

Docelowym produktem są smakowe Wody Ziołowe. Projekt produkcji wspomnianych wód ziołowych oparty jest na unikatowej recepturze z wykorzystaniem ziół i posiadanych ujęć wód głębinowych.

Wiatrakowiec Virtus

Produkcja wiatrakowców Virtus.

Innowacyjny serwis ogłoszeniowy branży nieruchomości

"Nie ma na świecie nic równie potężnego jak pomysł, którego czas właśnie nadszedł" Victor Hugo Proponowany projekt, to innowacyjny serwis internetowy, który z pewnością zrewolucjonizuje pewien segment rynku nieruchomości w Polsce i stanie się niepodważalną marką w swojej dziedzinie.

Produkcja wody źródlanej

Wydobywanie wody źródlanej, budowa rozlewni, stworzenie marki i opakowania, znalezienie grupy docelowej i opracowanie strategii marketingowej oraz sprzedaż produktu na określonym obszarze geograficznym.

FreeFall Simulator - Symulator lotów spadochronowych

FreeFall Simulator - celem przedsięwzięcia jest wprowadzenia na polski rynek innowacyjnej usługi symulatora lotów spadochronowych w celach rekreacyjno-komercyjnych oraz w celu szkoleniowym służb wojskowych. Jest to pomysł innowacyjny w skali Regionu i Polski.

Ekologiczne i termiczne materiały budowlane

Budowanie i sprzedaż domów z ekologicznych i termicznych materiałów.

Portal internetowy dla firm MSP

Portal dla firm MSP z obszaru UE, oferujący możliwość efektywnego wykorzystania Internetu w działalności komercyjnej bez ponoszenia dużych nakładów na usługi agencji interaktywnych i/lub specjalistyczne oprogramowanie.

Internetowa agencja prasowa

Platforma umożliwiająca przedstawicielom mediów, outsourcing swoich usług, do przedstawicieli lokalnych w różnych częściach świata. Celem strony jest crowdsourcowanie przekazów medialnych i marketingowych z różnych części świata (geolokalizacja) na konkretne zamówienie przedstawicieli mediów.

Przydomowa elektrownia wodorowa

Przedsięwzięcie ma na celu budowę elektrowni wodorowej przydomowej wraz z systemem tankowania auta, ogrzewania domu, zasilania energetycznego domu.

Internetowy portal wspomagający spontaniczną organizację spotkań i wydarzeń

Portal wspomagający integrację społeczeństwa, który pozwoli zbudować dużą społeczność spotykającą się nie tylko w świecie wirtualnym, ale i rzeczywistym -co umożliwi nawiązywanie nowych znajomości, rozwój intelektualny, realizację zainteresowań / przedsięwzięć i aktywność społeczną oraz zwalczanie powszechnego obecnie zjawiska alienacji.

Internetowa platforma handlowo-przetargowa

Stworzenie internetowej platformy handlowo-przetargowej dedykowanej dla przedsiębiorców(początkowo krajowych, a docelowo wspólnoty UE).

Serwis internetowy (gastronomia)

Serwis do zamawiania posiłków przez internet.

Ekofachowcy.pl - porównywarka instalacji Odnawialnych Źródeł Energii

www.ekofachowcy.pl to internetowa porównywarka cen/ofert instalacji Odnawialnych Źródeł Energii (OZE).

Move Coffee - kawiarnia obsługiwana przez robota przemysłowego

Move Coffee - projekt kawiarni, wyspy handlowej docelowo instalowanej w dużych centrach handlowych
12345 >

Inwestorzy w liczbach

88
13 800 000 zł*
12


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: zarejestuj się +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.