Projekty

Multilevel Trade Solutions

Projekt zakłada wdrożenie i uruchomienie na rynku unikatowego systemu internetowej wymiany dóbr, usług oraz innych wartości mogących pełnić funkcję „towaru”.

Nowy Wymiar Technologii wspierający naukę, rehabilitację, medycynę ale przede wszytkim dający nowe możliwości dla rynku gier i szeroko rozumianego IT

Prezentowane rozwiązanie z zakresu technologii mózg-komputer (ang. Brain-Computer Interface) jest obecnie priorytetowym kierunkiem rozwoju technologii IT. Udostępniamy tanią i profesjonalną technologię umożliwiającą kontakt z każdym systemem komputerowym jak i mobilnym urządzeniem elektronicznym bez użycia rąk. Realizacja projektu rozwiązuje także liczne problemy zdrowotne, m.in. wyleczy 30 milionów chorych na AD/HD. Produkt pomaga też w radzeniu sobie ze stresem, leczy depresje oraz rozwiązuje problemy z nauką.

Automaty inwestycyjne

Stworzenie firmy, która będzie produkowała softwarowe systemy automatyczne dla handlu na rynkach finansowych.
uzyskał wsparcie od inwestora

Globalny Biznesowy Translator

Dostarczanie klientom z całego świata profesjonalnych tłumaczeń online najwyższej jakości, poprzez stworzenie nowych e-usług realizowanych przez innowacyjny system tłumaczący aplikacji tłumaczącej zbudowany w technologii Java.
uzyskał wsparcie od inwestora

Serwis internetowy (polityka)

Serwis dla ludzi i instytucji zainteresowanych polityką w Polsce. Główną ideą jest wprowadzenie usług zaawansowanego automatycznego wyszukiwania i analizy informacji za pomocą sztucznej inteligencji ze źródeł informacji politycznych.
uzyskał wsparcie od inwestora

Bioaktywny preparat kościozastępczy

Głównym celem projektu jest utworzenie przedsiębiorstwa typu spin-off , które wprowadzi na rynek komercyjną gamę wyrobów medycznych: - „innowacyjne materiały kościozastępcze i ich pochodne”, opracowanych na bazie hydroksyapatytu oraz jego modyfikacji.
uzyskał wsparcie od inwestora

Automat tłumaczeniowy

Celem projektu jest stworzenie własnego Oprogramowania nazywanego Automat Tłumaczeniowy dokonującego tłumaczenia ze źródłowego języka mówionego na docelowy inny język mówiony.

Sklep internetowy (sport)

Uruchomienie największego internetowego sklepu sportowego oferującego pełen asortyment sprzętu i odzieży sportowej.

Odzieżowy sklep internetowy

Projekt opiera się na rozwoju dwóch istniejących marek – zakład szwalniczy Wschodnia Szwalnia i marka odzieżowa oraz na budowie sklepu internetowego jako jednostki wprowadzającej sprzedaż detaliczną wyrabianych przez przedsiębiorstwo produktów. Głównymi odbiorcami odzieży są osoby utożsamiające się z kulturami hip-hop i reggae.
uzyskał wsparcie od inwestora

ORBIPOWER System - stanowisko do ćwiczeń mięśni człowieka

Innowacyjne rozwiązanie do ćwiczeń z oporem. Polski wynalazek - chroniony patentem. Wiele zastosowań : w rehabilitacji, fitnessie, biurze, domu, klubach sportowych. Małe gabaryty –. Duże możliwości. Korzystna cena.

HEMONTECH Uszczelnienia hermetyczne dla sektora optycznego i telekomunikacyjnego

Głównym celem projektu jest produkcja hermetycznie uszczelnionych komponentów dla rynku optycznego i telekomunikacyjnego. Firma przedstawiła swoja ofertę na światowych targach w USA, Photonics West 2011. Rezultatem wystawy jest podpisana umowa dystrybucyjna z amerykańską firma, która wraz z naszymi handlowcami przyniosła pierwszych klientów. Posiadamy wyposażone laboratorium na potrzeby budowy partii próbnych, które zostały sprzedane do pierwszych klientów. Do firmy wpłynęły zapytania cenowe na duże ilości. Obecnie poszukujemy inwestora na potrzeby budowy linii produkcyjnych pod kontem masowej produkcji.
uzyskał wsparcie od inwestora

Sensory swiatlowodowe

Produkcja sensorów światłowodowych do mierzenia wielkości fizycznych występujących w agresywnym oraz łatwopalnym środowisku jak również środowisku bio-chemicznym

Centrum Fizjoterapii Kręgosłupa z wykorzystaniem wynalazku Dynamicznego Korektora Kręgosłupa

Celem projektu jest powstanie Centrum Fizjoterapii Kręgosłupa świadczącego usługi z wykorzystaniem na skalę światową wynalazku Dynamiczny Korektor Kręgosłupa (DKK) wraz z metodyką ćwiczeń kinezyterapeutycznych sprawdzonych w praktyce medycznej

TELEOPIEKA rozwiązania jutra.

Wprowadzenie najnowszych zdobyczy telemedycyny do branży opieki socjalnej.

Jewelbag - platforma do hurtowej sprzedaży biżuterii w systemie B2B

Platforma B2B skierowana do dwóch grup odbiorców: pierwszą z nich stanowią producenci biżuterii, a drugą odbiorcy końcowi. Oferta portalu opiera się na sprzedaży dla odbiorcy ostatecznego następujących grup produktów: 1) Biżuterii srebrnej i złotej z bursztynem i innymi kamieniami, 2) Unikalna ręcznie wykonywana biżuteria srebrna i złota oraz z innych metali półszlachetnych, 3) Artystyczne wyroby sztuki jubilerskiej
uzyskał wsparcie od inwestora

Silkscreen Tech. - innowacyjna technologia sitodruku z wykorzystaniem efektu 3D.

Celem projektu jest stworzenie przedsiębiorstwa produkcyjno-usługowego działającego na rynku poligraficznym, reklamowym, oświetleniowym, oraz interior design, które dostarczać będzie produkty związane z techniką sitodruku, sitodruku 3D wraz z wykorzystaniem energooszczędnego oświetlenia w technologii LED.

Portal internetowy dla Polonii

Portal dla osób mieszkających na emigracji, które starają się żyć według wartości proponowanych przez Kościół Katolicki i szukają męża/żony bądź znajomych.

System zamiany energii solarnej na energię elektryczną

Projekt polega na zmagazynowaniu energii solarnej w ciągu dnia i rozładowanie jej z wykorzystaniem termoelementów w ciągu całej doby. Dzięki temu koszt jednostkowy 1 Wata będzie mniejszy w porównaniu z tradycyjnymi technologiami.
< 12345

Inwestorzy w liczbach

88
13 800 000 zł*
12


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: zarejestuj się +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.