Projekty

Innowacyjna platforma rozrywkowa

Innowacyjna międzynarodowa platforma rozrywkowa gier online, która swoją profesjonalną oprawą wizualną, ,trybami rozgrywki i wielkimi pieniędzmi do wygrania zapewnią klientowi masę zabawy i emocji. Wszystko wykonane zostanie za pomocą najnowszych technologii a dostępność dla każdego gracza zapewni innowacyjny globalny tzw. cloud-computing.

ELLO - Portal społecznościowy (moda/odzież)

Istotą przedsięwzięcia jest ogólnokrajowy portal społecznościowy o rozbudowanych możliwościach, działający w technologii 3D, który umożliwi odbiorcom kreowanie własnego stylu mody oraz dokonywanie zakupu wybranych produktów z działów odzieży, obuwia i dodatków. Użytkownik będzie miał w jego obrębie następujące możliwości: - wirtualne przymierzanie odzieży, obuwia i dodatków z najnowszych kolekcji, pochodzących docelowo od wszystkich producentów; - sprawdzenie ceny, rozmiaru i dostępności u producenta danego artykułu lub kreacji a w efekcie ich zakup; - prowadzenie bloga dotyczącego mody oraz prezentacja tworzonych przez siebie kolekcji, które inni użytkownicy będą mogli oceniać i oddawać na nie głosy; - udział w cyklicznych konkursach (np. kreacja miesiąca), których zwycięzcy byliby wybierani na bazie oddanych nań głosów przez innych użytkowników; - udział w czatach internetowych ze specjalistami branży mody; - oceny i zakupu kreacji celebrytów; - wystawianie ogłoszeń dotyczących odzieży używanej, którą użytkownik pragnie sprzedać; - przeglądanie video kursów i artykułów dotyczących mody; - uzyskanie porady w sprawie doboru odzieży.

Produkcja przyczep - UNICAMP

Firma UNICAMP będzie produkować Pływające Przyczepy Kempingowe przeznaczone do użytku na drodze i na wodzie. Przyczepa charakteryzuje się tym, że na drodze jest w pełni funkcjonalną przyczepą kempingową, wyposażoną tak samo jak normalne przyczepy kempingowe, spełnia wszystkie wymogi przepisów o ruchu drogowym. A po zwodowaniu jest rekreacyjną łodzią kabinową o napędzie elektrycznym z doładowaniem solarnym lub hybrydowym (elektryczno-spalinowym). Dzięki temu rozwiązaniu można z łodzi korzystać na wszystkich akwenach śródlądowych Europy, włącznie z akwenami objętymi strefą ciszy, jak na przykład zalew Soliński. UNICAMP, jako łódź spełnia wszystkie wymogi przepisów żeglugi śródlądowej. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom przyczepa UNICAMP będzie łatwa w obsłudze i nie sprawi problemów nawet osobom w podeszłym wieku, do których w dużej części jest adresowana.

Muzykarium - Serwis internetowy dla miłośników muzyki

Muzykarium to otwarty, społecznościowy serwis internetowy dla miłośników muzyki, artystów, pasjonatów, dla wszystkich ludzi w mniejszym lub większym stopniu zainteresowanych muzyką. Muzykarium to połączenie serwisu informacyjnego, z serwisem społecznościowym oraz aukcyjnym. W ciekawy sposób łączy powyższe elementy tworząc multifunkcjonalną platformę internetową obracającą się wokół muzycznych zagadnień. Muzykarium to miejsce, gdzie użytkownik będzie mógł przeczytać interesujące informacje o najnowszych muzycznych wydarzeniach i obejrzeć galerię zdjęć z topowych koncertów, gdzie będzie mógł się dzielić swoją muzyczną pasją z innymi poprzez specjalne profile łączące w sobie funkcjonalność bloga i osobistego muzycznego podcastu, gdzie będzie mógł wystawiać, sprzedawać i licytować płyty, sprzęt i wszystko to, co związane jest z muzyką. Gdzie wypromuje swój zespół lub odkryje nowy. Społeczność, informacje, aukcje. Użytkownik sam decyduje co go bardziej interesuje i z czego chce korzystać.

Beecar jest szansą na zrównoważony rozwój motoryzacji - teraz także w Polsce.

Beecar to nowa generacja motoryzacji, integrując wypożyczalnię samochodów z platformą internetową umożliwia bezpieczny wynajem aut właścicieli prywatnych, tzw. car sharing. Beecar zapewnia komunikację między zainteresowanymi stronami, obsługę operacyjną oraz pośredniczy w sprzedaży ubezpieczenia.

Giełda Wynajmu Autobusów e-TransBus.eu

Portal internetowy - eTransBus.pl Transport Autobusowy w Turystyce - to pierwszy portal tematyczny skupiający firmy świadczące usługi przewozu osób w turystyce (firmy transportowe) oraz tych, którzy poszukują usług transportowych (biura podróży, firmy turystyczne, szkoły, urzędy, instytucje, kluby sportowe, itp. Giełda Wynajmu Autobusów e-TransBus.eu jest to internetowy serwis automatycznej rezerwacji autobusów. Jest to pierwszy w Polsce i w Europie tego typu serwis. Klient poszukujący autobusu wprowadza na stronie internetowej planowane punkty docelowe przejazdu oraz wybiera inne charakterystyki takie jak liczba pasażerów standard autobusu itp W odpowiedzi otrzymuje bazę dostępnych autobusów oraz ceny przejazdu zaproponowane przez przewoźnika. Po wybraniu oferty i pełnym zalogowaniu dokonuje rezerwacji autobusu na wybranej trasie po ustalonej cenie.

time4work

Time4work to portal społecznościowo-użytkowy, który kierowany jest do dwóch grup odbiorców: Pracodawca < > Pracownik Time4work to portal internetowy narzędzie do rekrutacji, które w pierwszej fazie działania będzie miało na celu zgromadzenie bazy danych CV pracowników oraz wprowadzenie produktu na rynek pracy i udostępnieni bazy danych firmom.

Inteligentny budynek

Systemem Sterowania Inteligentnego Budynku, który wykorzystuje najnowocześniejszą technologię mikroprocesorową – wszystkie urządzenia gospodarstwa domowego połączone są w sieć za pomocą mikrokontrolerów. Dzięki globalizacji tych urządzeń można z każdego miejsca w domu, ogrodzie oraz ziemi sterować każdym urządzeniem podłączonym do inteligentnego budynku

Doradztwo finansowe

Profesjonalne doradztwo dla osób mających plany związane z zmianami nieruchomości, budową domu, itp.

Platforma gier

Platforma gier których rozgrywka toczy się przez przeglądarkę internetową z szczególnym naciskiem na „social games”.

Vending gazetowy

Na opisanie naszego pomysłu na biznes w zupełności wystarczyło by jedno zdanie, z danych nam pięciu. Pomysł polega na rozdawaniu najpoczytniejszych dzienników na terenie miasta poprzez skrzynki rozstawione na ulicach, w najbardziej ruchliwych miejscach miasta. Cały zysk pochodził by z reklamy umieszczonej na zewnątrz skrzynki, oraz umieszczanych wewnątrz gazet ulotek reklamowych.

AVAILO – PRAWNIK CAŁY CZAS

Availo – Prawnik Cały Czas – to projekt z sektora BPO, adresowany do sektora MŚP oraz zakładów ubezpieczeń i banków. Idea projektu polega na zaoferowaniu klientom możliwości korzystania z usług prawnych świadczonych za pośrednictwem nowoczesnych kanałów dystrybucji po bardzo konkurencyjnej cenie. Dla firm zaproponujemy usługi prawne w formie abonamentów, świadczone drogą telefoniczną, internetową, poprzez videokonferecje sprzedawane w systemie sieciowym przez istniejące sieci np. agentów ubezpieczeniowych. Dla zakładów ubezpieczeń i banków usługa prawna będzie dodatkiem do produktu głównego, elementem marketingowym, na zasadzie „kup polisę/załóż konto dostaniesz za darmo prawnika”. Na podstawie podobnych założeń do prezentowanego, kilkanaście lat temu wdrożono na Zachodzie Europy z ogromnym sukcesem produkt dla zakładów ubezpieczeń. Spółka wdrażająca, to obecnie podmiot posiadający kilka spółek córek, generujących kilkadziesiąt milionów euro zysku rocznie. Do obsługi zakładów ubezpieczeń zatrudnia 120 adwokatów, udzielając rocznie ok. 250 tys. porad. W Niemczech w przypadku usługi prawnej dodawanej do polisy ubezpieczeniowej nastąpił efekt „kuli śniegowej” i naśladownictwa polegający na tym, że po wykupieniu w pierwszym roku wolumenu kilkuset tysięcy polis jeden zakład ubezpieczeń wykupił większą partię, widząc w produkcie przewagę konkurencyjną - natychmiast inne zakładu zaczęły kupować duże wolumeny usług. Analogiczna sytuacja wystąpiła na polskim rynku ubezpieczeń w przypadku usługi Assistance. Dziś ta usługa jest standardem, do niedawna była nowością.
uzyskał wsparcie od inwestora

Serwis internetowy (placówki medyczne)

System komunikacji z pacjentami w placówkach medycznych.

Komercjalizacja wynalazku na światowym rynku wędkarskim

Atrakcyjny, perspektywiczny i dochodowy pomysł czeka na inwestora i współpracownika w zakresie produkcji i zbytu na światowym, wędkarskim rynku, opatentowanych przynęt sztucznych z automatyczną funkcją haczyków do połowu drapieżnych ryb spinningiem. Projekt ten jest w pełni przygotowany do masowej komercjalizacji, do której ustalona jest stosowna, dalekowzroczna strategia rozwojowa. Oferowane rozwiązanie jest odpowiedzią na odwieczny problem wędkarzy, związany z zaczepianiem haczyków przynęt o przeszkody. Z rozwiązaniem tym można zapoznać się na YOUTUBE pod adresem witryny: ADRES KANAŁU, na którym są tytuły ponad 20 filmów: http://www.youtube.com/user/EKONURlures

Nowatorskie wzory mebli

Cały pomysł opiera się na opracowaniu nowatorskiego stylu na wzory meblowe. 50 wzorów w tym stylu oraz kluczowe elementy stylu zostały zarejestrowane w U. ds. Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (Znaki Towarowe i Wzory) w Unii Europejskiej baza danych: http://oami.europa.eu/RCDOnline/RequestManager. Posiadam więc wyłączność na te wzory jak i na cały styl na terenie całej Unii Europejskiej. Posiadam wyłączność na produkcję i sprzedaż mebli w tym stylu na terenie państw Unii Europejskiej. Przegląd wszystkich wzorów znajduje się na stronie: www.detaliongames.com. W niedługim czasie nastąpi rozwinięcie stylu i na stronie pojawią się nowe wzory. Poszukuję zainteresowanego producenta mebli lub inwestora mającego związki z przemysłem meblowym. Możliwe także zainwestowanie w zamówienie produkcji (np. w chinach) i sprzedaż na terenie dowolnych krajów Unii Europejskiej. Opracowany styl jest nowatorski i nigdzie dotąd nie występował. Wymaga jednak promocji aby został zauważony na rynku meblowym.

Lubelskie Centrum Zoologiczne

Lubelskie Centrum Zoologiczne będzie profesjonalnym marketem zoologicznowędkarskim umiejscowionym w jednej z galerii handlowych w centrum Lublina.Głównym celem przedsięwzięcia jest stworzenie w pełni profesjonalnego sklepu zoologiczno, który będzie alternatywą dla psujących rynek i upadających w obecnym czasie sklepów sieciowych.

Produkcja i regenracja narzędzi diamentowych

Przedmiotem przedsięwzięcia jest rozwój istniejącej firmy poprzez uruchomienie produkcji i regeneracji precyzyjnych narzędzi diamentowych stosowanych do obróbki skrawaniem szerokiego zakresu materiałów. Jednoostrzowe narzędzia diamentowe wykonywane będą z diamentu naturalnego, syntetycznego, monokryształu, a także PKD (diament polikrystaliczny) i PCBN (regularny azotek boru). Dzięki naturalnym właściwościom diamentu możliwe jest zwiększenie szybkości procesów obróbczych, uzyskanie bardzo dobrej powierzchni obrabianej, a w efekcie końcowym kilkukrotne zmniejszenie nakładów na narzędzia ponoszonych przez klientów. Wyżej wymienione narzędzia wykorzystywane są w motoryzacji, lotnictwie, jubilerstwie, optyce i elektrooptyce, przemyśle obronnym i kosmicznym, a także w wielu innych branżach określanych mianem "Hi-Tech". W Polsce, jak również w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej nie istnieje żadna firma o takim profilu produkcji. Na świecie istnieje zaledwie kilka liczących się w branży firm zajmujących się produkcją narzędzi diamentowych co sprawia, że w dalszym ciągu istnieje duża nisza rynkowa, ponadto od kilku lat zauważany jest olbrzymi wzrost zainteresowania i nowych zastosowań tego typu narzędzi, co wskazuje na to, że przedsięwzięcie osiągnie sukces, a sama branża produkcji narzędzi diamentowych jest postrzegana jako prestiżowa.

Sieć barów Fast Food SACRAMENTO FRIED CHICKEN

Posiadam gotowy do realizacji innowacyjny projekt sieci barów Fast Food. Jest to pomysł oparty na jednej z największych sieci tego typu na świecie. Sacramento Fried Chicken został stworzony przez szefa kuchni z największych sieci Hotelowych na świecie, poparty został szeregiem badań oraz analiz finansowych i z powodzeniem odniesie sukces na rynku polskim z uwagi na fakt iż jego jedynym konkurentem jest sieć KFC. Produkt Sacramento jest nie jak w przypadku KFC przygotowywany z półproduktów mrożonych tylko jest świeży, tzn. jest w całości przygotowywany w lokalu tylko ze świeżych nie mrożonych produktów. Głównym celem inwestycji jest czerpanie dochodów z Franczyzy, która jest integralną częścią całego pomysłu, zostały już przeprowadzone wstępne rozmowy z potencjalnymi franczyzobiorcami jednak potrzeba jest otwarcia flagowego baru Sacramento. Zachęcam potencjalnych inwestorów do zapoznania się z moją ofertą ponieważ jest to znakomity interes na długie lata.

aITrader - wspomaganie decyzji inwestycyjnych w oparciu o narzędzia sztucznej inteligencji

Projekt ma na celu realizację e-usługi aITrader w postaci serwisu internetowego, związanego z dedykowanymi aplikacjami mobilnymi, udostępniający narzędzia wspierające proces decyzyjny w obszarze inwestycji giełdowych oraz edukację, oparty w szczególności o zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji. Użytkownik dostanie do dyspozycji indywidualną sieć neuronową, którą będzie uczył własnej strategii, a po określonym czasie nauki sieć będzie podpowiadać mu i sugerować momenty dobre do podjęcia decyzji. Strategie wykorzystywane przez użytkowników będą poddawane analizie przez algorytm genetyczny, który połączy ich najlepsze cechy i wyeliminuje błędy. W ten sposób powstanie społeczność użytkowników wspólnie opracowujących skuteczne metody analityczne i systemy.

Internetowy portal biznesowy Zapytanie.pl

Zapytanie.pl jest portalem łączącym usługodawców z usługobiorcami. Innowacyjność polega na ominięciu etapu wyszukiwania firmy świadczącej usługi w danej branży.
12345

Inwestorzy w liczbach

88
13 800 000 zł*
12


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: zarejestuj się +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.