Projekty

eduSQUARE

" Dla każdej organizacji, która prowadzi szkolenia dla swoich pracowników lub klientów, eduSQUARE jest platformą edukacyjną do tworzenia i prowadzenia multimedialnych szkoleń przez Internet. eduSQUARE umożliwia łatwe tworzenie dobrze przyswajalnych, atrakcyjnych graficznie interaktywnych kursów i egzaminów. eduSQUARE jest jedynym na rynku zintegrowanym narzędziem do tworzenia, prowadzenia i zarządzania szkoleniami, udostępnianym w ramach jednej opłaty abonamentowej. Aby lepiej dowiedzieć się czym jest edusquare, zachęcamy do obejrzenia filmu ‘learn in a minute ‘ na naszej stronie http://edusquare.pl"

latforma tworzenia gier w HTML5

Projekt ma na celu stworzenie platformy do tworzenia gier w technologii HTML5

"System do diagnozy raka prostaty"

Stworzenie systemu rozmieszczonego w najważniejszych miastach w Polsce centrach diagnostyki i terapii prostaty.

Realizacja dostaw surowca

Realizacja kontraktu na dostawy surowca w skali 12 m-cy.

LingPerfekt - Żłobek dla dzieci

DLACZEGO WŁAŚNIE ŻŁOBEK JĘZYKOWY??? Z POWODU BRAKU MIEJSC W PLACÓWKACH PUBLICZNYCH ORAZ ISTNIEJĄCY CIĄGLE... NIEDOSYT NA TEGO TYPU PLACÓWKI!! OGROMNA MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU......... INNOWACYJNE PODEJŚCIE PROJEKTODAWCY ZWIĄZANE Z WIELOKIERUNKOWYCH DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM!!!

Pośrednictwo w sprzedaży internetowej nowej generacji

Serwis pośrednictwa sprzedaży internetowej jedyny w swoim rodzaju. Portal działający na całkowicie innych zasadach niż obecnie istniejące serwisy internetowe. Działalność polegałaby na pośrednictwie w sprzedaży i czerpaniu z tego korzyści majątkowych. Działalność miałaby zasięg ogólnokrajowy a później także, w zależności od potrzeb i możliwości - międzynarodowy.

Portal służący do automatycznego kojarzenia usługodawców

Stworzenie i uruchomienie serwisu automatycznie zarządzającego ruchem pacjentów, a tym samym mającego bezpośredni wpływ na likwidację kolejek do lekarzy specjalistów, diagnostyki medycznej, badań specjalistycznych, diagnostyki laboratoryjnej, rehabilitacji oraz usług stomatologicznych.

Puzio Biotechnology - Wykonywanie podbudowy boisk sportowych

Firma MARCIN PUZIO BIOTECHNOLOGY jest profesjonalną firmą zajmującą się renowacją boisk i innych kompleksów sportowych, na których wykonujemy prace związane z zagospodarowaniem terenów zieleni, drenażem, automatycznym nawadnianiem itp. Jesteśmy też jedyną firmą w rejonie Podkarpacia, która specjalizuje się w produkcji trawy z rolki. Są to różne gatunki traw w zależności od potrzeb eksploatacji. Firma działa od grudnia 2009 roku. Proponuję wprowadzenie nowej technologii budowy podłoża boisk sportowych oraz produkcji traw z rolki. Chciałbym opatentować powyższe rozwiązania. Planuję również utworzyć laboratorium, które pomagałoby rozwiązywać problemy z murawami ośrodków sportowych, pól golfowych w Polsce i Europie. Projekt uzyskał pozytywną opinię o innowacyjności wykonaną przez rzecznika patentowego.

Zakład recyklingu opon i produkcji nawierzchni SBR

Strzępienie opon na granulat SBR. Produkcja mat i płytek SBR.

Platforma internetowa dla dziennikarzy

Utworzenie paltformy internetowej, która nosiłaby znamiona platformy dziennikarskiej, poprzez którą to dziennikarze, paradziennikarze lub internauci, mogliby umieszczać swoje wpisy, produkując w ten sposób niezbędną, aczkolwiek bardzo cenną treść.

Urządzenie do ćwiczeń mięśni tułowia

Innowacyjny system do ćwiczeń z oporem, oparty na polskim wynalazku, chronionym Patentem, z możliwością samodzielnego montażu, prawie we wszystkich modelach foteli biurowych obecnie używanych w Polsce.

Vending gazetowy

Na opisanie naszego pomysłu na biznes w zupełności wystarczyło by jedno zdanie, z danych nam pięciu. Pomysł polega na rozdawaniu najpoczytniejszych dzienników na terenie miasta poprzez skrzynki rozstawione na ulicach, w najbardziej ruchliwych miejscach miasta. Cały zysk pochodził by z reklamy umieszczonej na zewnątrz skrzynki, oraz umieszczanych wewnątrz gazet ulotek reklamowych.

Nowa gra piłkarska

Nowa gra piłkarska do tarczowych koszy na boiskach trawiastych i halach sportowych to wyzwanie dla odważnych, Jest to projekt dla Inwestorów z pasją do tworzenia struktur organizacyjnych nowej dyscypliny sportowej. Wspaniała perspektywa osiągnięcia dużych zysków przy małych kosztach własnych.

Wirtualna Praktyka Lekarska

Projekt stanowi rozwiązanie informatyczne, służące do wspomania pracy gabinetu lekarskiego / małej przychodni, poprzez stworzenie jej "wirtualnego" odpowiednieka. Ma na celu gromadzenie i przetwarzanie dokumentacji medycznej, prowadzenie grafiku i rezerwacji terminów, nadzór nad pacjentami wymagającymi stałej lub okresowej opieki i kontroli oraz zapewniać sprawozdawczość rozliczeniową z ubezpieczycielami i innymi instytucjami.

Napęd Hybrydowy wysokiej mocy do samochodów osobowych

Projekt obejmuje wielowariantowe wykonanie napędu hybrydowego.

Bank twarzy

Firma specjalizująca się tworzeniem największego w Polsce Banku Twarzy. Podstawową usługą jest wpis do Bazy Danych na stronie internetowej.

Galerio-herbaciarnia naukowo-literacka

Galerio-herbaciarnia naukowo-literacka. Miejsce spotkań cyganerii artystycznej, literackiej, naukowej, biznesu.

Business Process Outsourcing

S.W.J.U.N. Sprawdzony biznes. Wypełnienie lokalnej niszy. Impuls do powstania klastra lub klubu – stowarzyszenia. Niskie ryzyko inwestycji. A niech to, wchodzę w to!

Zabawki Edukacyjno-rozwojowe

Produkcja zabawek.

Portal społecznościowy (spotkania)

Portal społecznościowy, który charakteryzuje się szybkim dostępem dla osób, które potrzebują kogoś na spotkanie lub wydarzenie kulturowe a nie mają na to czasu.
12345

Inwestorzy w liczbach

88
13 800 000 zł*
12


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: zarejestuj się +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.