Pierwsze wejście kapitałowe inwestora w najlepszy projekt WSAB


Szanowni Państwo,

Wschodnia Sieć Aniołów Biznesu z przyjemnością informuje, iż w dniu 11.12.2012 roku najlepszy z projektów WSAB „Nowy Wymiar Technologii rewolucjonizujący naukę, rehabilitację, medycynę, rynek gier i szeroko rozumiany ITC”  sfinalizował wejście kapitałowe inwestora. Jest to pierwsze wejście inwestycyjne w projekt, lecz z pewnością nie ostatnie.

Inwestorem została Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., która powierzyła pomysłodawcy 200 000 . Pozyskany kapitał pozwoli na opracowanie i przetestowanie oprogramowania oraz prototypu Mind-Plus - urządzenia do pomiaru aktywności fal mózgowych.

Realizacja projektu rozwiąże liczne problemy związane z bardzo drogą i stosunkowo niedostępną formą terapii, jaką jest EEG-Biofeedback. EEG-Biofeedback to innowacyjna metoda mająca na celu poprawę funkcjonowania człowieka. Uczy efektywniej zarządzać pracą własnego mózgu. Umiejętność kontrolowania układu nerwowego owocuje doskonalszą koncentracją i lepszym samopoczuciem. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna.Technologia opracowana przez pomysłodawcę definitywnie zakończy walkę 35 mln osób z AD/HD. Przeprowadzone badania i niezależne ekspertyzy potwierdziły, że nie istnieją na świecie rozwiązania umożliwiające implementację produktu przedstawionego przez pomysłodawcę oraz że zintegrowane elementy Mind-Plus  decydują o jego innowacyjności w skali międzynarodowej.

Projektodawca nadal poszukuje swojego Anioła Biznesu, który nie tylko zainwestuje kapitał, ale przede wszystkim zechce wziąć udział we wprowadzeniu na rynek nowego wymiaru technologii rewolucjonizującego naukę, rehabilitację, medycynę, rynek gier oraz szeroko rozumianego ITC. 

Wszystkich Aniołów Biznesu zapraszamy do zapoznania się z opisem projektu na stronie WSAB: http://wsab.org.pl/iprojects oraz do kontaktu. Być może jest to ostatnia szansa zainwestowania w ten Projekt przez Anioła Biznesu WSAB.

 

Wszelkich dodatkowych informacji na temat projektu udziela:
Marta Gemborys
tel. (+17) 853 27 24 / 781 974 564
e-mail: mgemborys@b4.org.pl

Inwestorzy w liczbach

88
23 800 000 zł*
20


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: dodaj projekt +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.