Aktualności

19

grudzień

Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 16.12.2016 – Podsumowanie Spotkania

W dniu 16.12.2016 w sali szkoleniowej Fabryki e-biznesu odbyło się siódme spotkanie „WSAB w Rzeszowie” zorganizowane w ramach cyklu Wieczorowej Akademii Inwestora.

Tematyka kolejnego szkolenia #WSAB w Rzeszowie została poświęcona na prezentację oraz szerokie omówienie najważniejszych zasad owocn...

15

grudzień

Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 16.12.2016

Serdecznie zapraszamy do udziału w siódmej edycji spotkań, organizowanych w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest zarówno dla obecnych, jak i potencjalnych inwestorów prywatnych zrzeszonych we Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB).

VI spotkanie #WSAB Rzeszów odbędzie...

30

listopad

Wieczorowa Akademia Inwestora w Lublinie: 08.12.2016

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu organizowanym w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest głównie dla  obecnych oraz potencjalnych inwestorów prywatnych Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB).

Najbliższe spotkanie odbędzie się w dniu 08 grudnia 2016 r. w godz...

04

grudzień

Wieczorowa Akademia Inwestora w Lublinie: 09.12.2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu organizowanym w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest głównie dla obecnych oraz potencjalnych inwestorów prywatnych Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB).

 

Najbliższe spotkanie odbędzie się w dniu 09 grudnia 201...

03

grudzień

Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 02.12.2015 – Podsumowanie Spotkania

W dniu 02.12.2015 w sali szkoleniowej Fabryki e-biznesu odbyło się szóste – ostatnie w 2015 roku - spotkanie „WSAB w Rzeszowie” zorganizowane w ramach cyklu Wieczorowej Akademii Inwestora.

Na zakończenie cyklu #WSAB w Rzeszowie nasi goście zaprezentowali "Anielskie inwestycje":  start-upy,  kt&o...

26

listopad

Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 02.12.2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w szóstej – ostatniej w tym roku – edycji spotkań, organizowanych w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest zarówno dla obecnych, jak i potencjalnych inwestorów prywatnych zrzeszonych we Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB).

Szóste spo...

06

listopad

Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 04.11.2015 – Podsumowanie Spotkania

W dniu 04.11.2015 w sali szkoleniowej Fabryki e-biznesu odbyło się piąte spotkanie „WSAB w Rzeszowie” zorganizowane w ramach cyklu Wieczorowej Akademii Inwestora.

Na piątym - przedostatnim już - spotkaniu rzeszowskiej Wieczorowej Akademii Inwestora odnieśliśmy się do kontrowersyjnej kwestii sprz...

26

październik

Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 04.11.2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w piątej edycji spotkań, organizowanych w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest zarówno dla obecnych, jak i potencjalnych inwestorów prywatnych zrzeszonych we Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB).

Piąte spotkanie pt. „Czy warto sprze...

30

wrzesień

Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 29.09.2015 – Podsumowanie Spotkania

W dniu 29.09.2015 w sali szkoleniowej Fabryki e-biznesu na ul. Trembeckiego 11A odbyło się czwarte spotkanie „WSAB w Rzeszowie” zorganizowane w ramach cyklu Wieczorowej Akademii Inwestora.

Tym razem poruszyliśmy temat budowy świadomości nowej marki w świadomości konsumentów. Toczące się między p...

24

wrzesień

Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 29.09.2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w czwartej edycji spotkań, organizowanych w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest zarówno dla obecnych, jak i potencjalnych inwestorów prywatnych zrzeszonych we Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB).

Czwarte spotkanie pt. „Nie informu...

03

wrzesień

Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 02.09.2015 - Podsumowanie spotkania

W dniu 02.09.2015 w sali szkoleniowej Fabryki e-biznesu odbyło się trzecie spotkanie „WSAB w Rzeszowie” zorganizowane w ramach cyklu Wieczorowej Akademii Inwestora. 

Co zrobić, gdy start-up nie został zaakceptowany przez inwestora?

W jaki sposób zarządzać młodą marką podczas pierwszego kryzysu...

26

sierpień

Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 02.09.2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w trzeciej edycji spotkań, organizowanych w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest zarówno dla obecnych, jak i potencjalnych inwestorów prywatnych zrzeszonych we Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB).

Trzecie spotkanie pt. „Przekuj nie...

05

sierpień

Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 03.08.2015 – Podsumowanie Spotkania

W dniu 03.08.2015 w sali szkoleniowej Fabryki e-biznesu odbyło się drugie spotkanie „WSAB w Rzeszowie” zorganizowane w ramach cyklu Wieczorowej Akademii Inwestora. 

Spotkanie w całości zostało poświęcone dobrym praktykom opracowywania efektywnego biznesplanu.

Zaproszeni prelegenci udowodnili, ...

27

lipiec

Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 03.08.2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji spotkań, organizowanych w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest zarówno dla obecnych, jak i potencjalnych inwestorów prywatnych zrzeszonych we Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB).

Drugie spotkanie pt. „Miałeś moją c...

03

lipiec

Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 01.07.2015 - Podsumowanie Spotkania

W dniu 01.07.2015 w sali szkoleniowej Fabryki e-biznesu na ul Trembeckiego 11A odbyło się pierwsze spotkanie „WSAB w Rzeszowie” zorganizowane w ramach cyklu Wieczorowej Akademii Inwestora. 

Podczas inaugurującego spotkania WSAB w Rzeszowie rozmawialiśmy o korzyściach i zagrożeniach, wynikającyc...

29

czerwiec

Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 01.07.2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej edycji spotkań, organizowanych w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest zarówno dla obecnych, jak i potencjalnych inwestorów prywatnych zrzeszonych we Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB).

Pierwsze spotkanie pt. „Unia Euro...

03

czerwiec

Rozstrzygnięcie konkursu ICT STARTER

Rozstrzygnięcie konkursu ICT STARTER

Wschodnia Sieć Aniołów Biznesu była partnerem strategicznym Konkursu ICT STARTER, skierowanego do młodych, kreatywnych pasjonatów rozwiązań z obszaru ICT. Celem inicjatywy było dostarczenie wsparcia osobom ukierunkowanym na wprowadzanie innowacji w dziedzin...

15

kwiecień

Wieczorowa Akademia Inwestora w Lublinie: 21.04.2015.r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu organizowanym w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest głównie dla obecnych oraz potencjalnych inwestorów prywatnych Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB).

Najbliższe spotkanie odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2015 ...

19

listopad

Wieczorowa Akademia Inwestora w Lublinie: 28.11.2014

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu organizowanym w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest dla obecnych oraz potencjalnych inwestorów prywatnych Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB).

W programie spotkania m.in. przedstawienie programu BRIdge VC (w r...

07

marzec

Publikacja pt.„Wschodnia Sieć Aniołów Biznesu - Raport Dobrych Praktyk”

Zapraszamy do lektury publikacji pt.„Wschodnia Sieć Aniołów Biznesu - Raport Dobrych Praktyk” powstałej na podstawie doświadczeń zebranych w projekcie „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu”. Projekt ten realizowała Lubelska Fundacja Rozwoju w partnerstwie ze Stowarzyszeniem B-4. P...

< 123456

Inwestorzy w liczbach

88
23 800 000 zł*
20


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: dodaj projekt +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.