Zaproszenie na WAI - Lublin, 12.12.2012


Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu organizowanym w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest dla obecnych oraz potencjalnych inwestorów prywatnych Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB) w ramach realizacji projektu „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu”.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w dniu 12 grudnia 2012 r. w godz. 17.00 – 20.45 w Grand Hotelu Lublinianka (Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 56).

Celem spotkania o charakterze szkoleniowym, będzie omówienie praktycznych kwestii, związanych z inwestycjami kapitałowymi  w przedsięwzięcia na wczesnych etapach rozwoju, w tym dotyczące m.in.: poszukiwania inwestycji, pozyskiwania kapitału a także oceny „due dilligence” oraz uzgadniania warunków umowy inwestycyjnej (case study).  Program spotkania w załączeniu. Informujemy, że w trakcie spotkań przewidziana będzie również krótka prezentacja  wybranych projektów inwestycyjnych zgłoszonych przez projektodawców WSAB.

Spotkania poprowadzi pan  Piotr Gębala wieloletni Prezes Krajowego Funduszu Kapitałowego S.A. pierwszego w Polsce funduszu funduszy typu „early stage venture capital”. Ponad 16 lat doświadczeń w inwestowaniu na Polskim rynku niepublicznym w przedsiębiorstwa na wczesnych etapach rozwoju, początkowo jako osoba odpowiadająca za bezpośrednie inwestycje takich funduszy jak Lubelski Fundusz Kapitałowy, HALS Fundusz Kapitałowy (Know How Fund), a od 2005 roku odpowiedzialny za skonstruowanie modelu funkcjonowania Krajowego Funduszu Kapitałowego oraz zbudowanie 16 funduszy VC „early stage” inwestujących do 1,5 mln EUR w polskie, dynamicznie rozwijające się, innowacyjne MŚP. Członek wielu tematycznych projektów/inicjatyw na szczeblu EU ukierunkowanych na zbudowanie międzynarodowych platform wymiany doświadczeń pomiędzy ekspertami z branży PE/VC w szczególności dotyczących inwestowania w innowacyjny sektor MŚP.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go do dnia 11 grudnia 2012 r. drogą elektroniczną (skan) na adres: cezary.pasternak@lfr.lublin.pl lub faksem na numer: 081 5285304, ew. osobiste jego dostarczenie do Lubelskiej Fundacji Rozwoju (ul. Rynek 7, 20–111 Lublin). Więcej informacji na stronie www.wsab.org.pl. oraz pod nr tel. 81 5285306, 669200929.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Inwestorzy w liczbach

88
23 800 000 zł*
20


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: dodaj projekt +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.