Zaproszenie na konferencję otwierającą 24 marca 2010 r.


Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji inaugurującej realizację projektu  „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu” organizowanej przez Stowarzyszenie B-4. Konferencja rozpocznie się w dniu 24 marca 2010 r. o godz. 09.00 w Rzeszowie  (Hotel Icam House, al. Rejtana 1). Celem konferencji jest przedstawienie idei utworzenia ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu działającej na terenie Lubelszczyzny i Podkarpacia, w tym zaprezentowanie działań przewidzianych w projekcie, skierowanych do potencjalnych projektodawców i inwestorów prywatnych.

W trakcie konferencji  poświęconej tematyce inwestycji kapitałowych omówione zostaną ponadto możliwości wsparcia innowacyjnych przedsięwzięć oraz przykłady udanych inwestycji dokonanych za pośrednictwem sieci business angels czy funduszy typu seed/venture capital.

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców oraz instytucji zainteresowanych współpracą w zakresie wspierania projektów innowacyjnych w początkowej fazie ich rozwoju oraz osób poszukujących zewnętrznego finansowania oferowanego przez inwestorów prywatnych.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go do dnia 18.03.2010 r. drogą elektroniczną (skan) na adres: nkolber@br.org.pl, faksem na numer: 17 862 39 12 lub o osobiste jego dostarczenie do siedziby Stowarzyszenia B-4 (ul. Sokoła 4a/2, 35-010 Rzeszów).

Udział w konferencji jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

Załączniki:

Inwestorzy w liczbach

59
13 800 000 zł*
12


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: dodaj projekt +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.