Zapraszamy do udziału w programie "GO GLOBAL POLAND"


Zachęcamy do udziału w ekskluzywnym polsko-amerykańskim programie US-Poland Innovation Hub w Dolinie Krzemowej - „GO GLOBAL POLAND!”

Informujemy, że US-Polish Trade Council (USPTC, Polsko-Amerykańska Rada Współpracy, www.usptc.org) uruchomił program skierowany do kadry zarządzającej i menagerów przedsiębiorstw, które planują wejść ze swoją ofertą na rynek amerykański oraz znaleźć partnerów i pozyskać inwestorów. Kadra zarządzająca wybranych przedsiębiorstw zostanie przygotowana podczas sześciu sesji treningowych do prezentacji i negocjacji dla pozyskania partnerów i inwestorów z Doliny Krzemowej. Sesje odbędą są we wrześniu i październiku 2012 roku. Następnym krokiem będzie wyjazd do Doliny Krzemowej (pobyt w USA: od 2 do 4 tygodni), gdzie USPTC w ramach Innovation Hub przygotuje dla nich spotkania i wizyty biznesowe z potencjalnymi partnerami i inwestorami. Pierwsze wizyty w USA zaplanowane są na listopad i grudzień 2012 br.
Innovation Hub ma także umożliwić przedsiębiorcom skorzystanie z szerokiej sieci kontaktów biznesowych oraz wesprzeć ich w uruchomieniu przedstawicielstwa i rozpoczęcia działalności w USA.

Nabór do Programu prowadzony jest do 30 sierpnia br.

Dodatkowe informacje, regulamin uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: innovationhub.usptc.org

Inwestorzy w liczbach

88
23 800 000 zł*
20


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: dodaj projekt +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.