Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 04.04.2013 r.


Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w Wieczorowej Akademii Inwestora skierowanego do obecnych i potencjalnych inwestorów Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB) powołanej w ramach realizacji projektu „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 04.04.2013. w godz. 16.30 – 20:00 w Rzeszowie – Restauracja Kleopatra (ul. Krakowska 11 C,  35-111 Rzeszów)

 

Celem spotkań, o charakterze szkoleniowym, będzie omówienie specyfiki inwestycji
w projekty we wczesnej fazie rozwoju, metod oceny projektów oraz doboru projektów inwestycyjnych ( w tym: poszukiwanie, badanie, wybór, akceptacja).

Informujemy, że w trakcie spotkań przewidziana będzie również krótka prezentacja  wybranych najlepszych projektów inwestycyjnych zgłoszonych przez projektodawców WSAB.

Spotkania poprowadzi Pan Adam Titinger: Dr nauk ekonomicznych, wykładowca akademicki, trener biznesu, posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
i doradztwie.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie projektu: http://wsab.org.pl/pages/view/formularze-zgloszeniowe i przesłanie go do dnia 03.04.2013 r. drogą elektroniczną (skan) na adres: mgemborys@b4.org.pl lub o osobiste jego dostarczenie do Stowarzyszenia B-4 (ul. Zagłoby 7B, 35-304 Rzeszów).

 

 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do udziału w prestiżowych spotkaniach w miłej i kameralnej atmosferze.

Inwestorzy w liczbach

88
23 800 000 zł*
20


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: dodaj projekt +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.