Wieczorowa Akademia Inwestora w Lublinie: 21.05.2013


Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu organizowanym w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest dla obecnych oraz potencjalnych inwestorów prywatnych Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB) w ramach realizacji projektu „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu”.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w dniu 21.05.2013 r. w godz. 17.00 – 20.45 w Grand Hotelu Lublinianka (Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 56).

Celem spotkania o charakterze szkoleniowym, będzie omówienie praktycznych kwestii, związanych z inwestycjami kapitałowymi  w przedsięwzięcia na wczesnych etapach rozwoju, w tym dotyczących m.in.: wyszukiwania projektów o ponadprzeciętnej możliwości wzrostu, oceny ryzyka inwestycji, analizy i wyceny spółki oraz strategii wyjścia inwestorów. Tematy  będą omawiane również na przykładzie spółki technologicznej w fazie start-up, będącej obecnie na etapie negocjacji z inwestorem prywatnym (case study).  Program spotkania w załączeniu.

Spotkania poprowadzi pan Michał Kucharski, Inwestor prywatny, specjalista z zakresu funduszy unijnych, analiz finansowych projektów inwestycyjnych, bankowości i zarządzania transferu technologii oraz partnerstwa publiczno-prywatnego. Kierował wieloma projektami doradczymi z zakresu: pozyskiwania dofinansowania ze środków funduszy strukturalnych i kredytów bankowych, wdrożeń nowych technologii, tworzenia strategii rozwoju przedsiębiorstw.

Informujemy, że w trakcie spotkań przewidziana będzie również krótka prezentacja  wybranych projektów inwestycyjnych zgłoszonych przez projektodawców WSAB.  Ponadto, podczas prezentacji projektów nastąpi połączenie video z p. Prof. Piotrem Moncarzem z Uniwersytetu w Stanford w Dolinie Krzemowej (USA). Pan Prof. Moncarz jest założycielem m.in. US-Polish Innovation Hub, Polsko-Amerykańskiej Rady Współpracy (USPTC), współorganizatorem takich programów jak TOP 500 Innovators, czy Go Global POLAND. Mamy nadzieję, że możliwość uzyskania uwag i skonfrontowania ocen z opinią przedstawiciela środowisk inwestorskich z Silicon Valley będzie dla uczestników spotkania cennym doświadczeniem.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (w załączeniu) i przesłanie go do dnia 20.05.2013 r. drogą elektroniczną (skan) na adres: cezary.pasternak@lfr.lublin.pl lub faksem na numer: 081 5285304, ew. osobiste jego dostarczenie do Lubelskiej Fundacji Rozwoju (ul. Rynek 7, 20–111 Lublin). Więcej informacji na stronie www.wsab.org.pl. oraz pod nr tel. 81 5285306, 669200929.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do udziału w prestiżowych spotkaniach w miłej i kameralnej atmosferze.

Inwestorzy w liczbach

88
23 800 000 zł*
20


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: dodaj projekt +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.