Otwarte spotkanie informacyjne projektu w Chełmie (25 marca 2011 r.)


Serdecznie zapraszamy na otwarte spotkanie informacyjne projektu w Chełmie. Spotkanie odbędzie się w dniu 25 marca 2011 r w  Państwowej Wyższej Szkole  Zawodowej w Chełmie, ul. Pocztowa 54a, budynek Instytutu Matematyki i Informatyki);  sala 101 (parter) w godz. 10.00-14.00. Spotkanie skierowane jest do osób zainteresowanych możliwościami pozyskania kapitału prywatnego na realizację innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych. Na spotkanie zapraszamy potencjalnych projektodawców Sieci - przedsiębiorców lub przyszłych przedsiębiorców (osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej) oraz potencjalnych inwestorów prywatnych.

Ramowy program spotkania  

- Prezentacja usług realizowanych w ramach projektu pt. „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu”,

- Finansowanie w formie inwestycji Aniołów Biznesu, fundusze typu seed/venture capital, rynek giełdowy, w tym określenie:

  • kim są Aniołowie Biznesu, fundusze typu seed / venture capital,
  • projektodawcy i inwestorzy Sieci Aniołów Biznesu, zakres i charakterystyka procesu inwestycyjnego charakterystyka pozostałych instrumentów wsparcia kapitałowego – seed/venture capital,

Przerwa

  • dokumentacja niezbędna do pozyskania kapitału zewnętrznego – ogólna charakterystyka
  • korzyści i ryzyka związane z pozyskiwaniem kapitału udziałowego od Aniołów Biznesu, funduszy kapitałowych czy rynku giełdowego

-        Giełda Papierów Wartościowych jako docelowe źródło finansowani działalności gospodarczej

-        Historie sukcesu w inwestycjach typu business angels/venture capital – case study, success stories

Dyskusja

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem, prosimy o wypełnienie  formularza zgłoszeniowego (poniżej do pobrania) lub potwierdzenie uczestnictwa mailem: cezary.pasternak@lfr.lublin.pl,/telefonicznie  81  743 68 26, 669200929. Informujemy, iż z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decydować będzie kolejność zgłoszeń. 

 FORMULARZ KONTAKTOWY

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Inwestorzy w liczbach

59
13 800 000 zł*
12


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: dodaj projekt +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.