Kolejna edycja US-Poland Innovation Hub: „GO GLOBAL POLAND!” - przedłużenie terminu aplikowania


W Palo Alto, sercu Doliny Krzemowej, US-Polish Trade Council (USPTC, Polsko-Amerykańska Rada Współpracy,www.usptc.org) już po raz drugi uruchomiono program US-Poland Innovation Hub. 

 Przedsiębiorco, zbuduj swój sukces w Dolinie Krzemowej!
Weź udział w II edycji ekskluzywnej inicjatywy US-Poland Innovation Hub!
„GO GLOBAL POLAND!”

Ø  Hub to węzeł w sieci profesjonalnych kontaktów

W Palo Alto, sercu Doliny Krzemowej, już po raz drugi uruchomiono program Innovation Hub. Inicjatywa ta to akcelerator dla polskich innowacyjnych przedsiębiorstw w zdobywaniu światowych rynków. Pomysłodawcą i twórcą przedsięwzięcia jest US-Polish Trade Council (USPTC, Polsko-Amerykańska Rada Współpracy, http://www.usptc.org/, a program realizowany jest przy wsparciu stypendystów prestiżowego programu Top 500 Innovators (http://www.top500innovators.org/).

Celem US-Poland Innovation Hub jest przygotowanie polskich innowacyjnych przedsiębiorstw do wejścia na rynek globalny (Go Global Poland!). Kadra zarządzająca tych przedsiębiorstw podczas sesji treningowych zostanie przygotowana do rozmów i pozyskania partnerów i inwestorów z Doliny Krzemowej. Najlepsi przedstawią swoje innowacyjne projekty potencjalnym inwestorom podczas spotkań biznesowych w Stanach Zjednoczonych.  

Ø  Jakie możliwości daje US-Poland Innovation Hub?

Program Innovation Hub pozwoli Tobie i Twojej firmie:

Ø  Zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, by skutecznie konkurować na rynku amerykańskim;
Ø  Wejść ze swoją ofertą na rynek amerykański;
Ø  Pozyskać dla swoich pomysłów inwestora amerykańskiego;
Ø  Poznać najlepsze praktyki w dziedzinie globalnego biznesu.

Hub umożliwi Ci także skorzystanie z szerokiej sieci kontaktów biznesowych oraz wesprze w uruchomieniu przedstawicielstwa i rozpoczęcia Twojej działalności w USA. Hub pozwala ograniczyć ryzyko próby zdobycia amerykańskiego rynku „na własną rękę”. Przedsiębiorstwo już na etapie przygotowań do rozmów z inwestorami będzie mogło zweryfikować swoją dojrzałość do wejścia na rynek globalny i podjąć decyzję o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych.

Ø  Jakie są warunki uczestnictwa w US-Poland Innovation Hub?

Program skierowany jest do kadry zarządzającej i menagerów przedsiębiorstw, które planują wejść ze swoją ofertą na rynek amerykański oraz pozyskać zagranicznych inwestorów.  Sesje treningowe odbędą są w pierwszym kwartale 2013 roku. Spotkania biznesowe w USA zaplanowano na kwartał drugi 2013 roku. Koszty uczestnictwa w warsztatach (sesje treningowe w Polsce) to $4000, udział w sesjach w Stanach Zjednoczonych wynosi również $4000. Ponadto, uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty przelotu i pobytu w USA.

Ø  Nie czekaj – aplikuj już dzisiaj. Rekrutacja trwa!

Aby wziąć udział w inicjatywie należy wypełnić wymagany Formularz Zgłoszeniowy oraz przesłać go w terminie 
do 31 stycznia 2013 r. na adres: hubinfo@usptc.org 

Sczegółowe informacje związane z wymaganiami aplikacyjnymi, harmonogram konkursu oraz niezbędne dokumenty dostępne są na stronie: innovationhub.usptc.org

Przedstawiciele przedsiębiorstw, które pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji, zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się w lutym 2013 roku.

Ø  Dofinansuj swój udział w US-Poland Innovation Hub z programu GO_GLOBAL.PL organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju!

Dzięki ogłoszonemu przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w dniu 22 października 2012 r. programowi GO_GLOBAL.PL mają Państwo możliwość sfinansowania swojego uczestnictwa w inicjatywie US-Poland Innovation Hub. Szczegółowe informacje dostępne są na oficjalnej stronie NCBiR: http://www.ncbir.gov.pl/programy-krajowe/goglobal/art,1602,pierwszy-konkurs-w-ramach-go_global-pl.html

Ø  Potrzebujesz konsultacji w przygotowaniu wniosku – zwróć się do naszego zespołu!

Zespół inicjatywy US-Poland Innovation Hub oferuje Państwu bezpłatne konsultacje w aspekcie przygotowania aplikacji. 
W kwestii wszelkich pytań prosimy o kontakt: hubinfo@usptc.org

Nie czekaj, zaplanuj swoją globalną karierę już dzisiaj!

Inwestorzy w liczbach

88
23 800 000 zł*
20


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: dodaj projekt +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.