Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 02.12.2015 – Podsumowanie Spotkania


W dniu 02.12.2015 w sali szkoleniowej Fabryki e-biznesu odbyło się szóste – ostatnie w 2015 roku - spotkanie „WSAB w Rzeszowie” zorganizowane w ramach cyklu Wieczorowej Akademii Inwestora.

Na zakończenie cyklu #WSAB w Rzeszowie nasi goście zaprezentowali "Anielskie inwestycje":  start-upy,  które pod skrzydłami Aniołów Biznesu przekształciły się w dojrzałe marki: samodzielnie funkcjonujące w branży, cieszące się uznaniem lojalnych klientów, nieustannie powiększające swoje znaczenie i siłę na rynku.

Szósta edycja Wieczorowej Akademii Inwestora stanowiła integralną część cyklu spotkań, zorganizowanych przez Wschodnią Sieć Aniołów Biznesu i rzeszowską agencję interaktywną Fabryka e-biznesu.

Poszczególni prelegenci omówili autorskie pomysły na biznes, które – z pomocą Aniołów Biznesu - odniosły pożądany sukces. Dzięki temu uczestnicy w pełni poznali i co ważniejsze – zrozumieli - potencjał współpracy z prywatnymi inwestorami: mentorami, aktywnie zaangażowanymi w dynamiczny i wartościowy rozwój nowo powstałej marki.

W II części spotkania nastąpiła prezentacja autorskich propozycji projektów inwestycyjnych, opracowanych przez uczestników – potencjalnych pomysłodawców Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu.

Dziękujemy za owocne spotkanie!

Inwestorzy w liczbach

88
23 800 000 zł*
20


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: dodaj projekt +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.