Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 02.09.2015 - Podsumowanie spotkania


W dniu 02.09.2015 w sali szkoleniowej Fabryki e-biznesu odbyło się trzecie spotkanie „WSAB w Rzeszowie” zorganizowane w ramach cyklu Wieczorowej Akademii Inwestora. 

Co zrobić, gdy start-up nie został zaakceptowany przez inwestora?

W jaki sposób zarządzać młodą marką podczas pierwszego kryzysu?

Dlaczego odrzucony start-up to nie porażka, ale zapowiedź sukcesu?

To tylko niektóre pytania, na które odpowiedzieli prelegenci trzeciej edycji rzeszowskich spotkań organizowanych w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora, organizowanych przez Wschodnią Sieć Aniołów Biznesu i Fabrykę e-biznesu.

Na spotkaniu rozmawialiśmy o roli szkoleń i sesji coachingowych, organizowanych przez Aniołów Biznesu i ich pozytywnym wpływie na kształtowanie oferty produktowej nowo powstającej marki.

Dyskusja, jaka wywiązała się między zaproszonymi gośćmi a uczestnikami spotkania dotyczyła dobrych praktyk budowania wiarygodnego wizerunku marki, zaspokajającego zarówno oczekiwania konsumentów (marka potrafiąca rozwiązywać najczęstsze problemy, oferująca produkty ułatwiające wykonywanie codziennych czynności, etc.), jak i inwestorów (marka o dużym potencjale rozwoju i dynamicznie wzrastającej rentowności, etc.)

W II części spotkania nastąpiła prezentacja autorskich propozycji projektów inwestycyjnych, opracowanych przez uczestników – potencjalnych pomysłodawców Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu.

Dziękujemy za owocne spotkanie!

Inwestorzy w liczbach

88
23 800 000 zł*
20


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: dodaj projekt +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.