Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 02.09.2015


Serdecznie zapraszamy do udziału w trzeciej edycji spotkań, organizowanych w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest zarówno dla obecnych, jak i potencjalnych inwestorów prywatnych zrzeszonych we Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB).

Trzecie spotkanie pt. „Przekuj niepowodzenie w sukces: co zrobić, gdy Twój projekt nie zostanie zaakceptowany” odbędzie się w dniu 02.09.2015 w godzinach 16.00 – 20.00 w sali szkoleniowej,  ul Trembeckiego 11A, p. IV.

W programie:

  • odrzucony start-up może odnieść większy sukces,
  • dobre praktyki zarządzania nowo powstającej marki w sytuacji kryzysu.

Odrzucenie autorskiego pomysłu na biznes nie zawsze wiąże się z niewłaściwie opracowanym biznesplanem. Istotnym czynnikiem odpowiadającym za sukces lub porażkę start-up’u na etapie pozyskiwania inwestora są również niedostatecznie dopracowany produkt czy usługa. 

Na trzecim spotkaniu z cyklu #WSAB w Rzeszowie porozmawiamy o najlepszych praktykach zarządzania młodą marką w sytuacji odrzucenia propozycji współpracy nad jej rozwojem przez inwestora.

Podczas spotkania nastąpi również prezentacja autorskich propozycji projektów inwestycyjnych.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu, prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia do dnia 20.08.2015 r. drogą elektroniczną na adres: b4@wsab.org.pl

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.wsab.org.pl oraz pod nr tel.: 731 998 568

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Inwestorzy w liczbach

88
23 800 000 zł*
20


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: dodaj projekt +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.