Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 01.07.2015 - Podsumowanie Spotkania


W dniu 01.07.2015 w sali szkoleniowej Fabryki e-biznesu na ul Trembeckiego 11A odbyło się pierwsze spotkanie „WSAB w Rzeszowie” zorganizowane w ramach cyklu Wieczorowej Akademii Inwestora. 

Podczas inaugurującego spotkania WSAB w Rzeszowie rozmawialiśmy o korzyściach i zagrożeniach, wynikających z pozyskania kapitału na rozwój biznesu w ramach programów i narzędzi Unii Europejskiej, funduszu zamkniętego (Venture Capital) i prywatnego (Aniołowie Biznesu).

Zaprezentowaliśmy i omówiliśmy również możliwe scenariusze współpracy pomiędzy poszczególnymi podmiotami w ramach wspólnego działania na rzecz rozwoju start-upu. Szczególną uwagę poświęciliśmy współpracy pomiędzy instytucjami Venture Capital a Aniołami Biznesu – jej istocie, celu oraz zaletach.

Uczestnicy zdobyli również cenną wiedzę o dobrych praktykach wyboru zaufanego partnera biznesowego, którego wsparcie wyniesie ich start-up do poziomu samodzielnej marki.

W II części spotkania nastąpiła prezentacja autorskich propozycji projektów inwestycyjnych, opracowanych przez uczestników – potencjalnych pomysłodawców Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu.

Dziękujemy za owocne spotkanie!

Inwestorzy w liczbach

88
23 800 000 zł*
20


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: dodaj projekt +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.