Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 01.07.2015


Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej edycji spotkań, organizowanych w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest zarówno dla obecnych, jak i potencjalnych inwestorów prywatnych zrzeszonych we Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB).

Pierwsze spotkanie pt. „Unia Europejska, Venture Capital, Anioł Biznesu – gdzie uzyskasz najbardziej wartościowe wsparcie?” odbędzie się w dniu 01.07.2015 w godzinach 16.00 – 19.00 w sali szkoleniowej, ul. Trembeckiego 11A, p. IV.

W programie m.in.:

  • możliwości współfinansowania projektów inwestycyjnych w ramach: programów Unii Europejskiej,
  • funduszu Venture Capital, współpracy z Aniołami Biznesu,
  • istota i korzyści współpracy między funduszem Venture Capital a Aniołami Biznesu.

Fundusze europejskie to wciąż jeden z najpopularniejszych, ale niedających gwarancji sukcesu sposób na dofinansowanie autorskiego biznesu. Akceptacja projektu oznacza dla młodego przedsiębiorcy wsparcie wyłącznie w formie finansowej, co często okazuje się niewystarczającym czynnikiem do efektywnego wprowadzenia produktu lub usługi na rynek
i budowania jego świadomości wśród konsumentów.

Alternatywą jest pomoc z ramienia funduszów zamkniętych (Venture Capital) i prywatnych (Aniołowie Biznesu). Opowiemy, w jaki sposób wybierać zaufanego partnera biznesowego i dlaczego dotacje z UE nie zawsze są ratunkiem dla start-upów.

Podczas spotkania nastąpi również prezentacja autorskich propozycji projektów inwestycyjnych.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu, prosimy o zapisanie się na spotkanie i przesłanie go do dnia 30.06.2015 r. drogą elektroniczną na adres: b4@wsab.org.pl Ilość miejsc ograniczona.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.wsab.org.pl oraz pod nr tel.: 731 998 568

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Inwestorzy w liczbach

88
23 800 000 zł*
20


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: dodaj projekt +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.