Wieczorowa Akademia Inwestora w Lublinie: 28.11.2014


Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu organizowanym w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest dla obecnych oraz potencjalnych inwestorów prywatnych Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB).

W programie spotkania m.in. przedstawienie programu BRIdge VC (w ramach programu realizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Grupa INVESTIN wspólnie z Pitango Venture Capital, wiodącą izraelską grupą VC, utworzyła największy fundusz zaawansowanych technologii na polskim rynku Pitango Investin Ventures zarządzający kapitałem w wysokości ponad 200 mln PLN. Fundusz zapewnia wieloletnie finansowanie spółek portfelowych, a także stałe wsparcie biznesowe na etapie rozwoju oraz przy budowaniu relacji międzynarodowych z globalnymi klientami i partnerami strategicznymi.)

Program BRIdge VC zaprezentuje pan Piotr Koral, Prezes Zarządu INVESTIN. Ekspert z zakresu doboru partnerów inwestycyjnych do start-up’ów technologicznych. Posiada doświadczenie w zarządzaniu różnorodnymi inwestycjami (m.in. w branży technologicznej, w sektorze kultury, w branży usługowej i nieruchomości), w tym opartymi o mechanizm partnerstwa publiczno-prywatnego.

W trakcie spotkania przewidziana będzie również prezentacja  wybranych projektów inwestycyjnych zgłoszonych przez projektodawców WSAB.

Informujemy, że na spotkanie zaproszeni zostali również przedstawiciele jednostek/struktur lubelskich uczelni wyższych odpowiedzialnych za komercjalizację wyników badań naukowych. Celem dyskusji będzie omówienie zasad współpracy inwestycyjnej business angels przy komercjalizacji projektów pochodzących z lubelskich uczelni.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w dniu 28 listopada 2014 r. w Hotelu Alter (Lublin, ul.Grodzka 30)

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go drogą elektroniczną na adres: cezary.pasternak@lfr.lublin.pl lub faksem na numer: 081 5285304. Dodatkowe informacje na stronie www.wsab.org.pl.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.


Serdecznie zapraszamy.

 
Cezary Pasternak
Wschodnia Sieć Aniołów Biznesu
Lubelska Fundacja Rozwoju

Inwestorzy w liczbach

88
23 800 000 zł*
20


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: dodaj projekt +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.