Aktualności

16

listopada

Spotkanie otwarte (22.11.12 - Rzeszów)

Informujemy, że w ramach projektu pt. „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu” Stowarzyszenie B-4 organizuje  „Otwarte spotkanie informacyjne”.

Najbliższe odbędzie się w czwartek 22.11.2012 r. o godzinie 16:00 w Parku Naukowo – Technologicznym, przy ul. Poznańskiej  2c w Rzeszowie....

12

listopada

Bezpłatne szkolenie biznesowe

WSCHODNIA SIEĆ ANIOŁÓW BIZNESU ZAPRASZA NA SZKOLENIE BIZNESOWE

 

Szkolenie biznesowe odbędzie się w dniach 23,24,25.11.2012 r. w sali szkoleniowej OFIRES, Pl. Kilińskiego 2, Rzeszów; wejście przez dziedziniec, I piętro.

I. JAKI JEST ZAKRES SZKOLENIA? 

Szkolenie o charakterze warsztatów będzie...

09

listopada

Spotkanie otwarte (14.11.12 - Rzeszów)

Informujemy, że w ramach projektu pt. Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu” Stowarzyszenie B-4 organizuje  „Otwarte spotkanie informacyjne”.

Najbliższe odbędzie się w środę 14.11.2012 r. o godzinie 18:00 w Chilli, przy ul. Kopernika 12 w Rzeszowie;
 

Spotkanie skierowane jest do...

06

listopada

KONKURS NA NAJLEPSZĄ PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ PROJEKTU BIZNESOWEGO WSAB

Wschodnia Sieć Aniołów Biznesu zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą prezentację multimedialną projektu biznesowego.

1.     Uczestnicy

Uczestnikami konkursu mogą być wszystkie osoby, które posiadają ciekawy, innowacyjny pomysł na biznes.

2.    
Przedmiot konkursu

Aby wziąć udział w konku...

06

listopada

Zaproszenie na WAI - Rzeszów, 13.11.2012 i 04.12.2012

Szanowni Państwo, 

Stowarzyszenie B-4 serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniach Wieczorowej Akademii Inwestora skierowanych do obecnych i potencjalnych inwestorów Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB) powołanej w ramach realizacji projektu „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpac...

11

października

Otwarte spotkanie informacyjne (23.10.12, Rzeszów). Zapraszamy!

Informujemy, że w ramach projektu pt. Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu” Stowarzyszenie B-4 organizuje  „Otwarte spotkanie informacyjne”.

Najbliższe odbędzie się we wtorek 23.10.2012 r. o godzinie 16:30 w sali konferencyjnej Hotelu Hubertus, ul. Adama Mickiewicza 5, Rzeszów;

...

08

października

III i IV BIZNES ROAD SHOW NA PODKARPACIU

Wschodnia Sieć Aniołów Biznesu serdecznie zaprasza Aniołów Biznesu, przedstawicieli Funduszy Inwestycyjnych oraz wszystkie osoby, zainteresowane inwestycjami w nowe projekty na spotkania ROAD SHOW W RZESZOWIE, które odbędą się w Rzeszowskim Grand Hotelu. Przewidujemy 2 edycje tego wydarzenia w li...

04

października

Zaproszenie do udziału w spotkaniu informacyjnym w Lublinie

 Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym skierowanym do obecnych oraz potencjalnych przedsiębiorców w ramach realizacji projektu „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu”. Spotkanie realizowane jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Lubelski Klub Biznesu.

Spotkanie...

02

października

Zaproszenie do udziału w spotkaniu informacyjnym w Puławach

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym skierowanym do obecnych oraz potencjalnych przedsiębiorców w ramach realizacji projektu „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu”. Spotkanie realizowane jest we współpracy z Puławską Izbą Gospodarczą.

Spotkanie odbędzie się ...

18

września

Bezpłatne usługi eksperckie – kto pierwszy, ten skorzysta

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie B-4 zaprasza wszystkich chętnych do składania  wniosków o objęcie bezpłatną usługą ekspercką, dzięki której zwiększycie Państwo szanse na pozyskanie Inwestora!

 

W ramach usług eksperckich możemy zaoferować Państwu:

  • opinię o innowacyjności pomysłu,
  • coaching...

08

sierpnia

Zapraszamy do udziału w programie "GO GLOBAL POLAND"

Zachęcamy do udziału w ekskluzywnym polsko-amerykańskim programie US-Poland Innovation Hub w Dolinie Krzemowej - „GO GLOBAL POLAND!”

Informujemy, że US-Polish Trade Council (USPTC, Polsko-Amerykańska Rada Współpracy, www.usptc.org) uruchomił program skierowany do kadry zarządzającej i menager...

17

lipca

II BIZNES ROAD SHOW NA PODKARPACIU JUŻ ZA NAMI

Szanowni Państwo,

 w dniu 26.06.2012 r. odbył się II BIZNES ROAD SHOW NA PODKARPACIU zorganizowany przez Wschodnią Sieć Aniołów Biznesu. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Satus Venture Sp. z o.o., oraz Plantacji Biznesu Inkubator Przedsiębiorczości, Aniołowie Biznesu WSAB oraz potencjaln...

19

czerwca

II BIZNES ROAD SHOW NA PODKARPACIU

Wschodnia Sieć Aniołów Biznesu serdecznie zaprasza przedstawicieli Funduszy Inwestycyjnych oraz wszystkie osoby, zainteresowane inwestycjami w nowe projekty na: 

Na każdym ze spotkań zostaną zaprezentowane najlepsze/najcieka...

19

czerwca

Zaproszenie do udziału w spotkaniu informacyjnym

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym skierowanym do obecnych oraz potencjalnych przedsiębiorców w ramach realizacji projektu „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu”.

Spotkanie odbędzie się  22.06.2012 r. w Lublinie w Hotelu Mercure Unia, al. Racławickie 12 w ...

18

czerwca

I BIZNES ROAD SHOW NA PODKARPACIU JUŻ ZA NAMI

Szanowni Państwo,

w dniu 14.06.2012 r. odbył się I BIZNES ROAD SHOW NA PODKARPACIU zorganizowany przez Wschodnią Sieć Aniołów Biznesu. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele 2 Funduszy Inwestycyjnych: „InnoFund – Kapitał na innowacje” oraz „Miasteczka Multimedialnego Sp.  z o.o.”, Aniołowie B...

18

czerwca

WIECZOROWA AKADEMIA INWESTORA W RZESZOWIE: 19.06.2012 r. – zmiana miejsca

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż z przyczyn organizacyjnych musieliśmy dokonać zmiany miejsca organizacji Wieczorowej Akademii Inwestora w dniu 19.06.2012 r.

Spotkanie odbędzie się w Hotelu Ambasadorskim, Rynek 13-14, Centrum Rzeszowa

Za utrudnienia przepraszamy.

01

czerwca

Szkolenie dla Projektodawców (15-17.06, Rzeszów)

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu skierowanym do Projektodawców Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu. Szkolenie odbędzie się w dniach 15 - 17 czerwca 2012 r. w centrum Rzeszowa  (Plac Wolności 13).

Szkolenie o charakterze warsztatów będzie trwało 24 godziny i będzie obe...

01

czerwca

I BIZNES ROAD SHOW NA PODKARPACIU

Wschodnia Sieć Aniołów Biznesu serdecznie zaprasza przedstawicieli Funduszy Inwestycyjnych oraz wszystkie osoby, zainteresowane inwestycjami w nowe projekty na pierwsze spotkania ROAD SHOW W RZESZOWIE, które odbędą się w Rzeszowskim Grand Hotelu. Przewidujemy 2 edycje tego wydarzenia:

 

  • I  RO...

28

maja

2 spotkania w ramach WAI (Rzeszów)

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach Wieczorowej Akademii Inwestora skierowanych do obecnych i potencjalnych inwestorów Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB) powołanej w ramach realizacji projektu „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu”.

Najbliższe sp...

23

maja

Prezentacja najciekawszych projektów WSAB (Lublin)

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych skierowanych do obecnych oraz potencjalnych inwestorów prywatnych Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB) w ramach realizacji projektu „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu”.

 

Spotkania  odbędą się w następujących dn...

Inwestorzy w liczbach

88
23 800 000 zł*
20


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: dodaj projekt +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.