Aktualności

02

grudnia

Wieczorowa Akademia Inwestora w Lublinie: 12.12.2013

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu organizowanym w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest dla obecnych oraz potencjalnych inwestorów prywatnych Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB).

Najbliższe spotkanie odbędzie się w dniu 12 grudnia 2013 r. w godz...

05

sierpnia

Nabór wniosków o udzielenie pożyczki - PARP

Przypominamy,  że od 02.07.2013 r. w trybie ciągłym Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości  prowadzi nabór wniosków o udzielenie pożyczki w ramach projektu pilotażowego "Utworzenie i dokapitalizowanie Funduszu Pożyczkowego Wspierania Innowacji”.

Fundusz będzie udzielał pożyczek mikro i małym ...

11

czerwca

Konferencja WSAB już za nami.

06.06.2013 w Hotelu Rzeszów odbyła się konferencja zamykająca Projekt „SIEĆ ANIOŁÓW BIZNAESU NA LUBELSZCZYŹNIE I PODKARPACIU” zorganizowana przez Stowarzyszenie B-4.

W ramach zrealizowanego przez Stowarzyszenie B-4 i Lubelską Fundację Rozwoju
Projektu powstała Wschodnia Sieć Aniołów Biznesu (WS...

21

maja

Ostatnie wolne miejsca na konferencję WSAB!

„Inwestowanie jest jak wchodzenie po drabinie, każdy wie jak to się robi, lecz nie każdy wie gdzie ją przystawić.”


Warren Buffet

 

Szanowni Państwo,

 

Stowarzyszenie B-4 informuje, iż zostały jeszcze wolne miejsca na  konferencję zamykającą Projekt skierowaną do inwestorów,  projektodawc&...

13

maja

KONFERENCJA ZAMYKAJĄCA: PROJEKT „SIEĆ ANIOŁÓW BIZNESU NA LUBELSZCZYŹNIE I PODKARPACIU” 06.06.2013 r.

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie B-4 serdecznie zaprasza do udziału w konferencji skierowanej do inwestorów,  projektodawców, przedstawicieli instytucji otoczenia Biznesu oraz praktyków  Biznesu, organizowanej przez Wschodnią Sieć Aniołów Biznesu.

TERMIN: 06.06.2013 R. (14:00-18:00)

LOKALIZACJ...

09

maja

Otwarte spotkanie informacyjne

Informujemy, że w ramach projektu pt. „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu” Stowarzyszenie B-4 organizuje  „Otwarte spotkanie informacyjne”.

Najbliższe odbędzie się w czwartek 16.05.2013 r. o godzinie 16:00 w Hotelu Hubertus, wejście od Rynku przy ul. Mickiewicza 5 w Reszowie. 

...

30

kwietnia

Wieczorowa Akademia Inwestora w Lublinie: 21.05.2013

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu organizowanym w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest dla obecnych oraz potencjalnych inwestorów prywatnych Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB) w ramach realizacji projektu „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie...

02

kwietnia

Wieczorowa Akademia Inwestora w Rzeszowie: 04.04.2013 r.

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w Wieczorowej Akademii Inwestora skierowanego do obecnych i potencjalnych inwestorów Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB) powołanej w ramach realizacji projektu „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu”.

Spotkanie odbędzie się w ...

15

marca

Mind Plus rozwija skrzydła…..

Z przyjemnością informujemy, iż autor najlepszego pomysłu WSAB „Nowy Wymiar Technologii rewolucjonizujący naukę, rehabilitację, medycynę, rynek gier i szeroko rozumiany ITC” rozwija skrzydła. Dzięki współpracy z irlandzką firmą Proton Labs, wynalazcy z polskiej spółki Mind Plus tworzą jedno z na...

04

lutego

Ciekawe artykuły z portalu Venture Giant

Informujemy, że w zakładce (Przydatne linki - Polecane artykuły)

zamieściliśmy nowe tłumaczenia wybranych artykułów z portalu Venture Giant.

Zachęcamy do lektury.

19

grudnia

Kolejna edycja US-Poland Innovation Hub: „GO GLOBAL POLAND!” - przedłużenie terminu aplikowania

W Palo Alto, sercu Doliny Krzemowej, US-Polish Trade Council (USPTC, Polsko-Amerykańska Rada Współpracy,www.usptc.org) już po raz drugi uruchomiono program US-Poland Innovation Hub. 

 Przedsiębiorco, zbuduj swój sukces w Dolinie Krzemowej!
Weź udział w II edycji ekskluzywnej inicjatywy US-Poland ...

14

grudnia

Pierwsze wejście kapitałowe inwestora w najlepszy projekt WSAB

Szanowni Państwo,

Wschodnia Sieć Aniołów Biznesu z przyjemnością informuje, iż w dniu 11.12.2012 roku najlepszy z projektów WSAB „Nowy Wymiar Technologii rewolucjonizujący naukę, rehabilitację, medycynę, rynek gier i szeroko rozumiany ITC”  sfinalizował wejście kapitałowe inwestora. Jest to pier...

13

grudnia

Zaproszenie do udziału w spotkaniu informacyjnym w Lublinie

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym skierowanym do obecnych oraz potencjalnych przedsiębiorców w ramach realizacji projektu „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu”. Spotkanie realizowane jest we współpracy z Fundacją „Fundusz Inicjatyw”.

Spotkanie odbędzie s...

10

grudnia

Zaproszenie do udziału w spotkaniu informacyjnym w Lublinie

 Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym skierowanym do obecnych oraz potencjalnych przedsiębiorców w ramach realizacji projektu „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu”. Spotkanie realizowane jest we współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości przy ...

04

grudnia

Zaproszenie na WAI - Lublin, 12.12.2012

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu organizowanym w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest dla obecnych oraz potencjalnych inwestorów prywatnych Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB) w ramach realizacji projektu „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie...

03

grudnia

OSTATNI BIZNES ROAD SHOW NA PODKARPACIU

Wschodnia Sieć Aniołów Biznesu serdecznie zaprasza Aniołów Biznesu, przedstawicieli Funduszy Inwestycyjnych oraz wszystkie osoby, zainteresowane inwestycjami w nowe projekty na ostatnie spotkanie ROAD SHOW W RZESZOWIE, które odbędzie się 11.12.2012 r. w Rzeszowskim Grand Hotelu.

Na spotkaniu zos...

27

listopada

Zaproszenie do udziału w spotkaniu informacyjnym w Lublinie

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym skierowanym do obecnych oraz potencjalnych przedsiębiorców w ramach realizacji projektu „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu”. Spotkanie realizowane jest we współpracy z CONSULTINGROUP Sp. z o.o.

Spotkanie odbędzie się w...

26

listopada

Spotkanie otwarte (29.11.12 - Rzeszów)

Informujemy, że w ramach projektu pt. Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu” Stowarzyszenie B-4 organizuje  „Otwarte spotkanie informacyjne”.

Najbliższe odbędzie się w czwartek 29.11.2012 r. o godzinie 16:00

w Parku Naukowo – Technologicznym, przy ul. Poznańskiej  2c w Rzeszowi...

26

listopada

WYNIKI KONKURSU NA NAJLEPSZĄ PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ PROJEKTU BIZNESOWEGO WSAB

Wschodnia Sieć Aniołów Biznesu z przyjemnością informuje, iż konkurs na najlepszą prezencję multimedialną projektu biznesowego został rozstrzygnięty.

 

Spośród nadesłanych prezentacji eksperci WSAB wybrali 10 najciekawszych. Oto one: 

  1.      „alTrader Wspomaganie decyzji inwestycyjnych przez s...

20

listopada

Zaproszenie na WAI - Lublin, 29.11.2012

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu organizowanym w ramach Wieczorowej Akademii Inwestora. Spotkanie skierowane jest dla obecnych oraz potencjalnych inwestorów prywatnych Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu (WSAB) w ramach realizacji projektu „Sieć Aniołów Biznesu na Lubelszczyźnie i Podkar...

Inwestorzy w liczbach

88
23 800 000 zł*
20


Gotowy do działania?

Pokaż swój potencjał, zacznij już dziś: dodaj projekt +
DOTACJE NA INNOWACJE. INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ.